KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051472
nr 1305 1472
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 100x81cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:46:57
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik